Micro Wood

Sayın Müşterimiz, Sevgili Dostlarımız,

Uzman Alüminyum Ltd.Şti. olarak 30 yıldır alüminyum sektörünün çeşitli dallarında faaliyet göstermekteyiz. 2013 yılında yaptığımız ihracata yönelik yeni yatırımla bu kez ahşap ürünlerimizle “marka tanıtım” sektöründe de sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yüksek kaliteli ahşap, su bazlı cila ve su bazlı yapıştırıcı, mürekkepsiz kraft ambalaj kullanarak hassas makine parkımızda ürettiğimiz, sizlere ve doğaya zarar vermeyen, etkili, kalıcı ve ekonomik tanıtım ürünlerimizi kataloğumuzda inceleyebilirsiniz.

Yapılan araştırma sonuçlarına göre, yılbaşı dönemlerinde yapılan orta kalite promosyon çalışmaları, yoğun ürün karmaşasına neden olmakta; bir çok ürün, kullanılmadan ve tanıtım hedefine ulaşamadan bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Yıl içinde ve doğru ürünlerle yapılan reklam ve tanıtım faaliyetlerinin daha etkili ve kalıcı olmaktadır.  Bu nedenle, yılın her döneminde, markanızın tanıtımı ve hatırlanması amacıyla kullanabileceğiniz ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.

İş teklifi verirken, iş teslim ederken, müşteri ziyaretlerinizde, fuar katılımınızda ya da herhangi bir nedenle müşterilerinize sunabileceğiniz; tasarımları tamamen firmamıza ait olan; grafik tasarımından paketleninceye kadar uzun ve titiz bir çalışma gerektiren; GÖRME, DOKUNMA ve KOKU ALMA duyularınıza hitap eden (ahşap ve deri kokusu) ürünlerimiz, çok uzun yılllar bulunduğu ortamlarda tanıtımınızı yaparak firmanızın isim ve logosunun sürekli akılda kalmasını sağlayacaktır.

Bu vesile ile tüm dostlarımıza, öncelikle sağlıklı ve uzun bir yaşam dileklerimizi sunuyor; başarılı ve sorunsuz bir iş hayatı diliyoruz.